Veiling Wishes for Wishes

Help jij mee met het vervullen van de liefste wens van kinderen met een ernstige, soms levensbedreigende ziekte? Biedt op onderstaande veiling items. De opbrengst van de veiling gaat rechtstreeks naar Make-A-Wish Nederland, zodat zij nog meer wensen van ernstig zieke kinderen in vervulling kunnen laten gaan!

Heb jijzelf een uitzonderlijk talent, een interessante connectie of bezit je iets bijzonders waar je anderen van wilt laten meegenieten? Meld het aan via dit formulier en jouw veiling item wordt getoond.

All-in golfdag op Golfsociëteit de Haar

Gesloten

Beleef een all-in golfdag in een prachtige omgeving die normaal gesproken alleen toegankelijk is voor leden.

Winnend bod: €1.000,-
Gesloten

A Private Yacht for a day

Gesloten
A Private Yacht for a day

Geniet van een fantastische dag op een Wajer Yacht terwijl wij voor alles zorgen, van Saint Tropez tot Ibiza tot de Nederlandse wateren alles is mogelijk.

Winnend bod: €3.000,-
Gesloten

Greenfee voor 18 holes op Golf de Wouwse Plantage

Gesloten

Ga jij met 4 personen genieten van het golfspel op deze prachtige baan?

Winnend bod: €1.000,-
Gesloten

Nieuw in Nederland: de EziGolf Tourer

Gesloten

De leukste manier om over de baan te cruisen!

Winnend bod: €3.000,-
Gesloten

Customized Nike schoenen

Gesloten
Customized Nike schoenen

Van A tot Z helemaal je eigen ontwerp of idee customizen op Nike Air Force 1? Niets is te gek voor deze schoenen designer.

Winnend bod: €575,-
Gesloten

Kitesurf clinic van een pro-kitesurfer én een Lieuwe Board

Gesloten

Leer de kneepjes van het kitesurfen van dé pro Roderick Pijls én dat op een custom made Lieuwe board, gecreeërd door onze wenskinderen!

Winnend bod: €700,-
Gesloten

Van Royal Delft, een Dick Bruna porseleinen spaarpot

Gesloten

Een porseleinen Nijntje spaarpot handbeschilderd door Royal Delft!

Winnend bod: €275,-
Gesloten

Ben jij als gast aanwezig op de Porsche Carrera Cup Benelux?

Gesloten

Toegang voor twee personen tot de Porsche Carrera Cup Benelux en de exclusieve Porsche hospitality.

Winnend bod: €400,-
Gesloten

Fles Aaldering

Gesloten
Fles Aaldering

Unieke Fles Aaldering uit Zuid-Afrika 15 ltr

Winnend bod: €750,-
Gesloten

Dé manchetknopen van de Minister President

Gesloten

Unieke manchetknopen die niet in de winkel te koop zijn!

Winnend bod: €600,-
Gesloten

Stoel? Sculptuur? Kunstobject? One of a kind!

Gesloten

Gesloten