Gesloten

A Private Yacht for a day

Winnend bod: €3.000,-

Voorwaarden

Bekijk hier de veiling voorwaarden.

Ga voor anker bij de idyllische stranden van Saint-Tropez of laat onze lokale crew je een kant van Ibiza zien waarvan je nooit wist dat het bestond. Toch iets minder ver van huis? Laat je verbazen hoe spectaculair en mooi Nederland vanaf het water kan zijn.

Kortom, ga nu voor een charter in een Wajer 37/38 op locatie naar keuze; Amsterdam, St. Tropez of Ibiza (vlucht en verblijf niet inbegrepen). Samen met 5 mede vaarders ga je op naar een prachtige beleving.

Dit item is beschikbaar gesteld voor het Make-A-Wish Nederland golf event Golf for Wishes

Winnend bod: €3.000,-